Bronsgryta

Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta
Bronsgryta

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRYTA, brons, 1700-tal, med hänklar, märkt Rakel Nilsdotter, diameter 19 cm

slipad botten, lagningar

388121

2016-06-03