Akke Kumlien
2016-06-07
388137
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
AKKE KUMLIEN (1884-1949): Stadsmotiv med kyrka, signerad och daterad Kumlien 43, olja på pannå, 22x20 cm