Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Utsikt från söder, skärgårdsbåtar vid gamlastant, signerad och daterad Bert Håge Häverö, e.a, färglitografi, 33x44 cm

388150

2016-06-03