Jutta Votteler

Jutta Votteler
Jutta Votteler

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JUTTA VOTTELER (född 1949), färgetsning, signerad samt numrerad 68/150, tryckytans mått ca 39 x 49 cm

388173

2016-06-03