Golvlampa Pago

Golvlampa Pago
Golvlampa Pago
Golvlampa Pago
Golvlampa Pago
Golvlampa Pago
Golvlampa Pago
Golvlampa Pago
Golvlampa Pago

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, Pago, 1950/60-tal, tvåarmad, stomme i svartlackat trä samt mässing, höjd ca 129 cm

Slitage, fläckar

388225

2016-06-03