Sven Jonson oljemålning

Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN JONSON (1902-81): Utsikt från fönster, signerad och daterad Sven Jonson -47, olja på duk, ca 47 x 55 cm

388232

2016-06-03