Byrå 1900-tal
2016-06-03
388233
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, bemålad furu, 3 lådor, höjd 72, 88 x 45,5 cm
Renoverad, senare bemålad