Fat Japan

Fat Japan
Fat Japan
Fat Japan
Fat Japan

Klubbat för:

4 200 SEK

1 500 SEK

FAT, 6 st., porslin, 18/1900-tal, Japan, varierande dekor i underglasyrblått, diameter 22-37 cm

Nagg, det största fatet med lagning

388241

2016-06-03