Klubbat för:
4 200 SEK
1 500 SEK
FAT, 6 st., porslin, 18/1900-tal, Japan, varierande dekor i underglasyrblått, diameter 22-37 cm
Nagg, det största fatet med lagning
388241
2016-06-03