Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2016-06-03
388261
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Midsommarblomster , signerad och daterad Kliuchnikov V16, olja på duk, ca 73 x 55 cm, oramad