Karl Nordlund oljemålning

Karl Nordlund oljemålning
Karl Nordlund oljemålning
Karl Nordlund oljemålning
Karl Nordlund oljemålning
Karl Nordlund oljemålning
Karl Nordlund oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL NORDLUND (1916-2003): Sydländskt motiv, signerad Karl Nordlund, olja på duk, ca 28 x 35 cm

388287

2016-06-03