Hänge guld och silver

Hänge guld och silver
Hänge guld och silver
Hänge guld och silver
Hänge guld och silver
Hänge guld och silver
Hänge guld och silver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGE, guld och silver, i form av kors, smaragdslipad röd sten samt vita stenar med 3 fasetter, 1800-talets andra hälft, höjd inkl. ögla 5,5 cm

Stenar med hack och repor

388289

2016-06-04