Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE SKAGERFORS (1920-1997): "Skogsdunge", signerad OS 1951, olja på duk, ca 41 x 48 cm
388297
2016-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här