Olle Skagerfors oljemålning

Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning
Olle Skagerfors oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): "Skogsdunge", signerad OS 1951, olja på duk, ca 41 x 48 cm

388297

2016-06-03