Divers orientaliska föremål

Divers orientaliska föremål
Divers orientaliska föremål
Divers orientaliska föremål
Divers orientaliska föremål
Divers orientaliska föremål
Divers orientaliska föremål

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYRURNA, glaserat stengods, YTTERFODER för bonsaiträd, porslin, celadonglasyr, 1900-tal, ASK med lock, vitmetall, MINIATYRSKÄRM, Japan, miniatyrurnans höjd ca 9 cm

slitage

388300

2016-06-03