Spegel med bord
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL MED BORD, nyrokoko, 1800-talets slut, med förgylld pastellagedekor, bord med vit marmorskiva, ca höjd 193 cm samt bord 76 cm, totalhöjd 269 cm, bordet etikettmärkt Joh. Gustafsson, Stockholm
Smärre slitage på förgyllningen.
388308
2016-06-03