Spegel med bord

Spegel med bord
Spegel med bord

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL MED BORD, nyrokoko, 1800-talets slut, med förgylld pastellagedekor, bord med vit marmorskiva, ca höjd 193 cm samt bord 76 cm, totalhöjd 269 cm, bordet etikettmärkt Joh. Gustafsson, Stockholm

Smärre slitage på förgyllningen.

388308

2016-06-03