OLLE NORDBERG Tore A Jonassons samling

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Familjen, signerad och daterad Olle Nordberg -45, olja på pannå, ca 29x22 cm

388311

2016-06-16