Orientaliskt porslin

Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin
Orientaliskt porslin

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, MINIATYRFAT, ASK med lock, VINKOPPAR, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 9-12 cm

Slitage

388316

2016-06-03