Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Stående kvinna vid väg, signerad och daterad Olle Nordberg 65, olja på pannå, ca 34x26 cm
388317
2016-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här