Nils & Kajsa Strinning bokhylla ´String´
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla STRING, 1960-tal, i teak, fyra sektioner bestående av: 5 gavlar i lackerad metall, 5 skåp samt 10 hyllplan, höjd 220, djup 30-45, bredd 4x80 cm
Bruksslitage, blekning
388322
2016-06-04