Skål Johan Wahlström

Skål Johan Wahlström
Skål Johan Wahlström
Skål Johan Wahlström
Skål Johan Wahlström
Skål Johan Wahlström
Skål Johan Wahlström

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, silver, Johan Wahlström, Jönköping 1838, invändigt förgylld, godronnerat liv, fot med dekor av akantus, höjd ca 9, diameter 14,5 cm, vikt ca 162 g

Smärre bucklor

388332

2016-06-04