John Kindborg

John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg
John Kindborg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN KINDBORG (1861-1907): Månsken, signerad och daterad John Kindborg -84, olja på duk, ca 49x37 cm

388343

2016-06-04