Väggplakett

Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTAVLA, lergods, persiskt bröllopsmotiv, 18/1900-tal, 50x42 cm

Skador, slitage, lagningar

388348

2016-06-04