Spegel, 1900-tal

Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal
Spegel, 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-tal, förgylld, genombrutet krön i pastellage, oval 48,5 x 38 cm

Lagningar

388353

2016-06-04