Henri de Toulouse-Lautrec litografi
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901), Les Vieilles Historires: Pour Toi, litografi, 1893, signerad med monogram i plåten, 27,5x19,7 cm, oramad
LITTERATUR: Wittrock 6, Delteil 19, Adhémar 20
388370
2016-06-04