Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1940-tal, Flemming Lassen-stil, textilklädsel, dekornit, kraftigt formade öronlappar, ben i lackat trä, höjd 90, 90x90 cm

Visst slitage

388383

2016-06-04