Stolar
2016-06-04
388385
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talet mitt, gustaviansk stil, vitbemålat trä, textilklädd sits, sitthöjd 46 cm
Bruksslitage, en stol med spricka