Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLDATKISTA, 1800-tal, originalmålning, märkt med No. 121, metallbeslag, höjd 48 cm, längd 126x61 cm

Slitage, lås saknas

388391

2016-06-04