Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLDATKISTA, 1800-tal, originalmålning, märkt med No. 121, metallbeslag, höjd 48 cm, längd 126x61 cm
Slitage, lås saknas
388391
2016-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här