Miniatyrmålning
Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
MINIATYRMÅLNING 1800/1900-tal, ej signerad, föreställande Napoleons avsked till det kejserliga gardet 20 april 1814, sannolikt målad på ivorit, rikt utsmyckad ram med detaljer i brons, dagermått ca 19 x 22 cm
Horisontell spricka
388428
2016-06-08