Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

MINIATYRMÅLNING 1800/1900-tal, ej signerad, föreställande Napoleons avsked till det kejserliga gardet 20 april 1814, sannolikt målad på ivorit, rikt utsmyckad ram med detaljer i brons, dagermått ca 19 x 22 cm

Horisontell spricka

388428

2016-06-08