Arvid Nilsson oljemålning

Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning
Arvid Nilsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARVID NILSSON (1914-1981), landskapsmotiv, signerad A Nilsson, olja på duk, 60 x 80 cm

388431

2016-06-15