Stop silver

Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver
Stop silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, silver, otydlig mästarstämpel, Stockholm 1897, barockstil, på tre kulfötter, locket med infällt mynt, invändigt förgyllt, höjd ca 13, vikt ca 323 g

Smärre bucklor

388437

2016-06-04