Bojan samt skål

Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål
Bojan samt skål

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOJAN SAMT SKÅL, porslin, 18/1900-tal, Kina och Japan, dekor i emaljfärger samt underglasyrblått, höjd 8-22 cm

Skålen med nagg

388467

2016-06-08