Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK DETTHOW (1888-1952): Bymotiv, signerad E DW, olja på duk, 38x45 cm
388479
2016-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här