Erik Dettow oljemålning

Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning
Erik Dettow oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Bymotiv, signerad E DW, olja på duk, 38x45 cm

388479

2016-06-04