Kelim

Kelim
Kelim
Kelim
Kelim
Kelim
Kelim
Kelim
Kelim

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KELIM, central anatolisk, omkring år 1850, ca 348x180 cm

Slitage, mindre lagningar, något skev

388484

2016-06-14