Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): (2) Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1985 resp 86, E.a resp 73/80, färglitografi, 87x67 resp 36x45 cm, oramade
388513
2016-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här