Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): (2) Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1985 resp 86, E.a resp 73/80, färglitografi, 87x67 resp 36x45 cm, oramade

388513

2016-06-04