Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTA, omkring 1800, bonad furu, med järnbeslag, höjd 52, 100 x 55 cm, nyckel finns

Ytskador och sprickir, senare fötter, del av list saknas

388555

2016-06-04