Chiffonjé valnöt

Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt
Chiffonjé valnöt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1880-tal, valnöt och rot, fyra lådor, höjd 142, 77 x 50 cm, nyckel finns

Bruksslitage

388559

2016-06-04