Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Sarough/ Feraghan, ca 210x143 cm
Hårt slitage, hörn med lagning
388561
2016-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här