Byrå 1800-tal
2016-06-04
388564
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, ek, skuren dekor, 3 lådor, draghantag i mässing, höjd ca 83, 77x45 cm
Slitage, snarlika beslag