Stolar karmstolar i engelsk stil
2016-06-04
388569
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, KARMSTOLAR, 2 st, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, ryggbricka med mässingsinläggningar
Slitage