Stolar karmstolar i engelsk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st, KARMSTOLAR, 2 st, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, ryggbricka med mässingsinläggningar

Slitage

388569

2016-06-04