Skåp Louis XV-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP MED STENSKIVA, omkring 1900, Louis XV-stil, fanerat i olika träslag bl a teak, med intarsia, mässingsbeslag, höjd 120, 122 X 46,5 cm, nyckel finns
Fanérskador, ett lås saknas, stenskivans bakre hörn med lagning och nagg
388572
2016-06-04