Skåp Louis XV-stil

Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil
Skåp Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP MED STENSKIVA, omkring 1900, Louis XV-stil, fanerat i olika träslag bl a teak, med intarsia, mässingsbeslag, höjd 120, 122 X 46,5 cm, nyckel finns

Fanérskador, ett lås saknas, stenskivans bakre hörn med lagning och nagg

388572

2016-06-04