Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JEAN-FREDERIC SCHALL, hans efterföljare, omkring 1780, troligen Marie Antoinette som Vergine Vestale, olja på duk, 40x31 cm
Skador, färgbortfall, krackeleringar
388598
2016-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här