Jean-Frederic Schall, hans efterföljare, olja

Klubbat för:

16 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

JEAN-FREDERIC SCHALL, hans efterföljare, omkring 1780, troligen Marie Antoinette som Vergine Vestale, olja på duk, 40x31 cm

Zustandsbeschreibung

Skador, färgbortfall, krackeleringar

388598

2016-06-04