Hängskåp

Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp
Hängskåp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1800-tal, allmoge, troligen Dalarna, daterat 1832, polykrom bemålning, höjd 60, 60x32 cm

Senare bemålning, slitage, låset senare

388601

2016-06-05