Tommy G Sundman oljemålning

Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning
Tommy G Sundman oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOMMY G SUNDMAN (född 1952): Vinflaskor - "Chateau Lafite Rotschild 1955", monogramsignerad och signerad a tergo, olja på duk, ca 41x31 cm

388613

2016-06-05