Spelbord i nyrokoko

Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko
Spelbord i nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SPELBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 78, 86x45 cm

Zustandsbeschreibung

ytslitage

388629

2016-06-05