Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SPELBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 78, 86x45 cm
Zustandsbeschreibung
ytslitage
388629
2016-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner