Skåp 1800-tal
2016-06-05
388634
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 230, 114x67 cm
Lagningar, skador, dragringar saknas, blekt