Monterbord
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONTERBORD med löstagbar bricka, utfällbara glasskivor, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, hänklar och dragringar samt fothylsor och hjul i mässing, höjd 79, 66x42 cm
Ytskador samt ena övre hörnet
388636
2016-06-05