Monterbord

Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord
Monterbord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONTERBORD med löstagbar bricka, utfällbara glasskivor, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, hänklar och dragringar samt fothylsor och hjul i mässing, höjd 79, 66x42 cm

Ytskador samt ena övre hörnet

388636

2016-06-05