Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, mindre modell, 1960-tal, teak med skjutdörrar samt lådor, höjd ca 55, 95x30 cm

Bruksslitage

388645

2016-06-05